Hodowle Maine Coon

Poznałeś już cenę kotów Maine Coon, wiesz jaki mają charakter i podjąłeś decyzję o tym, aby zdecydować się na zakup takiego kociaka? To świetnie, zapewniamy, że kot ten sprawi, że Twoje życie będzie weselsze. My natomiast chcąc ułatwić Ci dotarcie do najpopularniejszych hodowli kotów Maine Coon przedstawiamy poniższe informacje, które pozwolą Ci dotrzeć do takiej hodowli, która zlokalizowana jest najbliższej Ciebie.

Poznaj hodowców kotów Maine Coon

Przygotowując tę listę hodowców staraliśmy się wybrać ich w ten sposób, aby jak najbardziej różnili się oni swoją lokalizacją. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z Was będzie miał szansę odnaleźć tu hodowcę Maine Coon, który sprzedaje kotki jak najbliżej jego miejscowości. Zachęcamy zatem do zapoznania się z tą bazą informacji.

Hodowla Maine Coon w Krakowie

  • „Ślad Rysia”, ul. Dobrego Pasterza 102, Kraków – hodowla będąca członkiem Polskiej Federacji Felinologicznej , z której wywodzi się wiele pięknych kotów.

Hodowle Maine Coon w okolicy Warszawa

  • „Abicoon”, Ul. Wspólna 24F, Wieliszew
  • „Villa Park”, ul. Chlapowskiego 8, Grodzisk MazowieckiObie z tych hodowli mają na koncie wielu dumnych właścicieli pięknych kotów Maine Coon. Koty utrzymywane są w doskonałych warunkach, a dbają o nie prawdziwi fachowcy, dzięki czemu ze spokojem zakupić możesz to Maine Coona, który będzie zdrowy i zadowolony z życia.

Hodowla Maine Coon we Wrocławiu

  • „Blue Aura”, ul. Rogowska 46, Wrocław zapewniająca kilka miotów rocznie. Koty, kotki i kocięta najwyższej klasy.

Hodowla w Mnichłowie

  • „Cats Team”, 62-200 Mnichowo

Hodowla Maine Coon w Częstochowie

  • „Daimon Frey”, Konopiska k./Częstochowy

Hodowla w Białymstoku

  • „Black Aster”, Białystok

Hodowla w Lublinie

  • „Moni Coon”, Lublin

Hodowla w Kielcach

Gdzie jeszcze kupić można koty Maine Coon?

Jeśli żadna z poniższych hodowli nie wzbudziła Twojego zainteresowania lub też po prostu nie jest Ci na rękę korzystać z ich oferty, to śmiało możesz zacząć szperać w Internecie, bowiem tam odnaleźć można całą masę ogłoszeń udostępnianych przez hodowle Maine Coon. Radzimy Ci, abyś szczególną uwagę przykuł do takich portali jak allegro czy tablica. Ogłasza się tam wielu hodowców i łatwo można odnaleźć tam ofertę bardzo atrakcyjną. Dodatkowo warto też przeglądać fora o tematyce kociej, gdzie często właściciele kotów decydują się na ich oddanie za darmo.

2 komentarze

Dodaj komentarz