Kot Majkun – na to się złości!

Pierwszy wpis będzie mało sensowny i nie będzie on trafiał bezpośrednio do osób zafascynowanych rasą Maine Coon, ale do tych z Was, którzy omyłkowo nazwę tę wpisują jako Majkun.

Naucz się poprawnej pisowni

Jeśli myślisz o tym, aby zakupić kota Maine Coon, to zadbaj o to, aby dowiedzieć się o tych kotach jak najwięcej. Chodzi tu nie tylko o to, abyś wiedział jaki koty te mają charakter, ile kosztują oraz skąd tak właściwie się wzięły. Ważne są również kwestie teoretycznie mniej istotne, aczkolwiek PODSTAWOWE. Jak byś się czuł Będąc Andrzejem Kupczakiem, gdyby inni pisali o Tobie Adżei Qpczaq? Pewnie beznadziejnie, a tak samo czują się koty, których rodowodu i nazwy ktoś nie docenia pisząc o nich kot Majkun. Zapamiętaj więc przyszły właścicielu tego pięknego zwierzaka: piszemy Maine Coon!

Zezłoszczony kot Maine Coon, nie Majkun!

Kończę ten smutny monolog, który ma być pewnym wprowadzeniem do informacji na temat kotów Maine Coon i zaczynam zastanawiać się nad tym, czego na moim blogu potrzebować możecie w przyszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>