Koty Maine Coon

Pewnie jest Ci to trudno sobie wyobrazić, ale nazywam się Tobi i jestem kotem. Wywodzę się z rodziny kotów Maine Coon, co napawa mnie wielką dumą. Stronę tę stworzył dla mnie mój Pan, który bardzo dobrze o mnie dba i stara się robić wszystko co w jego mocy, abym był zadowolony.

Mam ogromną nadzieję, że dzięki tej stronie internetowej polubisz mnie, będziesz mnie często odwiedzał, a dodatkowo zwrócisz uwagę na rasę kotów Maine Coon, które są prawdziwie urocze. Zakochaj się w nas i pomyśl o tym, aby jeden z nas powiększył Twoją rodzinę!

Trochę o mnie

Kotek-Maine-CoonChciałbym, abyś wiedział, że jestem typowym przedstawicielem kotów Maine Coon. Jestem kotem bardzo towarzyskim, lubię przebywać z moimi właścicielami, a również z gośćmi, którzy tak często do nich przychodzą. Mój Pan w ramach żartów od czasu do czasu mówi, że jestem pieskiem, co bardzo mnie denerwuje. Ale to podobno z powodu tego, że mam taki właśnie psi charakter. Powiem Wam szczerze, że moi właściciele może i czasem mnie denerwują, ale jest do nich bardzo przywiązany i nie wyobrażam sobie życia bez nich.

Niby król Maine Coon, ale się boję

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dzięki swojej posturze i zachowaniu sprawiam wrażenie króla swojego domostwa, który to jest bardzo pewny siebie, zna świadomość swojej siły i wydaje się niezwyciężony. Tak to jednak jest właśnie tylko w moim domku, przy moich właścicielach. Kiedy czasem wspólnie gdzieś wyjeżdżamy, na przykład na wakacje, do kogoś w gości czy też do weterynarza, to ta pewność siebie kompletnie ze mnie uchodzi. Staję się wtedy nieco bojaźliwy i czekam tylko na to, aby mój właściciel zawiezie mnie z powrotem do domu, w którym znów będę mógł poczuć się cudownie!

Każdy Maine Coon lubi zabawę!

Inną typową cechą mojej rasy, z którą się w zupełności pokrywam jest uwielbienie do zabawy! Zawsze gdy siedzę sam w domu, to lubię zabawiać się gadżetami, które kupili dla mnie moi właściciele. Najlepiej bawię się jednak z moimi właścicielami! Uwielbiam, kiedy na kilku przyczepiają sztuczną myszkę i prowokują mnie do tego, abym ją gonił! Wielką radość sprawia mi również zabawa z innymi kotami, niekoniecznie tymi z mojej rasy.
Pamiętaj, że kiedy brakuje mi zabawy, to staję się smutny i przygnębiony. Jeśli więc kiedykolwiek będziesz właścicielem kota Maine Coon, to baw się z nim, w przeciwnym razie będzie on sprawiał wrażenie kotka bardzo niezadowolonego. Musisz jednak wiedzieć, że nawet gdy jestem smutny i samotny, to nigdy nie bywam złośliwy. Ta cecha odróżnia mnie od innych ras kotów i sprawia, że jestem tak bardzo wyjątkowy. Przynajmniej tak twierdzi mój Pan, który mówi, że nigdy nie wyobraża sobie, aby mógł mieć kota innego niż ja!

Poznaj moją rasę!

Kociętka-Maine-Coon-300x200Zachęcam Cię do dokładnego zapoznania się z moją stroną internetową. Zleciłem mojemu właścicielowi przygotowanie tutaj bazy informacji na temat mojej rasy! Z pewnością znajdziesz tu wiele ciekawych informacji o podobnych do mnie kotach, dowiesz się jak najlepiej nas odżywiać, gdzie, w jakiej hodowli i za ile pieniędzy możesz mnie kupić, a także znajdziesz tu z pewnością wiele ciekawych zdjęć udostępnianych w galeriach. Nie jestem egoistą zapatrzonym w siebie i mam nadzieję, że w galeriach znajdziesz zdjęcia różnych kotów, nie tylko moje :P.

No i pamiętaj, w ramach bloga z pewnością znajdą się tu różne ciekawe historie, które opisywać będą moje przygody. Warto się z nimi zapoznać, bowiem sprawiam mojemu Panu niezłe niespodzianki, jest się z czego pośmiać!

11 komentarzy

Dodaj komentarz